| usernamex a întrebat:

imi plac 2 baietii si nu stiu ce sa fac cu unul stau de vreo luna asa iar celalalt am fost la o petrecere cu el si am petrecut toata noaptea dar acum nu stiu pe cine sa aleg sfaturi plz

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Alegel pe ala cu care te intelegi mai bine.

| lauracraciun a răspuns:

Pai cum se spune uneori,, nu da vrabia din mana pe cioara de pe gard"insa acum la tine nu e vorba chiar de o relatie pe care o ai de ceva timp.ci doar de o luna.ar fi ok sa vezi mai intai cu care te intelegi mai bine.si apoi vei decide.sunt sigura ca unul dintre ei are ceva special ce te atrage mai mult.vezi care se poarta mai frumos cu tine si care te protejeaza are grija de tina.iti doresc sa faci alegerea coorecta bye:*

| justifyme a răspuns:

Pe cel ce il iubesti si bineinteles si care te iubeste adevarat
PS : si eu am fost in situatia asta dar l-am ales si l-am ales cu inima pe cel care era aproape de mine
si n-am inteles : ala de la petrecere te place sau il placi?
oricum : succes :**:** \winking

| MinHee a răspuns:

Pai incerca cu ala de la petrecere daca cu primul zici ca stai de o luna asa si vezi ce iese poate cine stie ai norocwinking sau daca vrei incerca si cu celalalt (da eu cred ca ai mai mari sanse cu petrecaretuhappy )

| zapacitu33 a răspuns:

Draga, ar fi fost interesant in primul rand o varsta, apoi sa spui ce este intrre tine si primul, si ce s-a intamplat de fapt cu al doilea
Sfatul meu: cel de la petrecere stie ce vrea, fata de primul, si asta te-a atras. Gandeste-te, in momentul in care te suna pentru o intalnire, daca vezi cu adevarat ceav interesant la el, in afara de atractie (daca conteaza ceva mai mult decat asta)
Bafta

| bubulina_4916 a răspuns:

Prieteni usor facuti usor te parasesc! Alegi pe cel pe care il iubesti, iar pe cel celalalt il pastrezi ca amic.Nu se stie niciodata cand o sa ai nevoie de un altul. Viata nu se rezuma la un singur barbat si invers(cand spun asta nu ma refer ca ar trebui sa umbli cu 10 odata, ca pe urma esti catalogata altfel) trebuie sa ai posibilitatea de unde sa alegi ce e mai bun pentru tine. Niciodata sa nu iti para rau de alegerea facuta si sa nu traiesti in trecut! pupici!

| Inimioara_8864 a răspuns:

Pai il alegi pe cel care il iubesti cel mai mult...dar ai grija ca sa nu cunva sa alegi gresit, gandeste-te bine inainte de a lua o decizie...te pup fundita? plizzz

| junckey a răspuns:

Iai p amandoi sh unu al ai d rezerva rolling on the floor nu stiu tu decizi ia-l pe ala care ati place mai putin te va susprinde sigur

| adamalexandra66 a răspuns:

Fata cel mai bine sal aleci pe cel care il iubesti cel mai mult...asa e cel mai bine iti zic eu mi sa mai intamplathappy