| LarissaMouse a întrebat:

Buna tpu.imi place de cineva dar nu stiu daca ma place.stiu ca a fost de multe ori pusa o intrebare de genul acesta.as vrea raspunsuri din propria voastra experienta, pentru ca ce scrie pe net nu este adevarat in toate cazurile.sa il descriu pe respectivul:
-nu este timid
-este amuzant
-ii place sportul
-este atent
-se cam da mare
-cum sa zic aici... ii place sa stea prin preajma fetelor, dar nu mult..de fapt ele stau prin preajma lui dar doar se prostesc

nu vreau sa zic mai multe. funda

Răspuns Câştigător
| Caty5 a răspuns:

Incearca sa-l abordezi usor, nu te baga direct in viata lui deoarece sa-r putea ca acest lucru sa nu-i prea placa! Cand il mai vezi sau te mai intalnesti cu el incercati sa descutati despre lucruri familiare si comune voua! Din acea conversatie sa-r putea sa iti dai seama daca te place sau nu! Multa bafta! Funda plskiss!