| blodinel a întrebat:

Buna TPU imi place de o colega de la mine din clasa a 7 a ea ma considere dragut si nu stiu ce sa facstraight face
P. S fara respunsuri stupide bagate in seama cu ea etc am incercat si degeabatongue

Răspuns Câştigător
| inteligenta a răspuns:

Pai,incearca sa ii castigi increderea i-ar daca esti sigur ca ii poti spune ce simti spune-o! Nu o evita comportate frumos cu ea (nu sa ii dai flori...ar fi prea avident)du-o la un suc ...si spune-i glume.Comportate ca si cum sunteti cei mai buni prieteni funda? please