| kolyok94 a întrebat:

Imi place de o fata de ceva timp dare ea zice ca nu ma place desi mai demult o zis ca nu-i place daca un baiat o intreaba ca il place.Am invitato la un suc, a zis da dar numai ca si amici, eu am zis ok si mai demult intreabm de ii place de cineva, 2 ocazii a fost si amandou erau numa asa zise de catre ea nu au fost adevarate straight face, acest lucru nu de mult mi-o zis si am intrebat-o 'de ce?' si a zis 'numa asa de chestie' si ca atunci nu ii placea de nimeni dar atunci de ce o zis ca ii place de cineva? O cunosc de vreo jumate de an si cand ne'am cunoscut i-o placut de mine si acum o prietena de a ei imi zice ca de aia nu ii place de mine pentru nu is asa cum ii place ei laughing atunci de ce m-o placut prima data? Astept raspunsuri va roog big grin

4 răspunsuri:
| Andra_3863 a răspuns:

Prima vedere scumpule...happy i`ai facut o impresie buna la inceput, iar acum a inceput sa te cunoasca si a vazut ca nu esti tu tocmai printzu` ala bun...happy

| kolyok94 explică:

Intrebarea este cate sanse am daca ma place? Scuze.

| ApaMineralaPlata a răspuns:

Deaceea te placea prima oara, pentru ca inca nu te cunostea! Iar cum o trecut timpu si-a dat seama cum esti tu. Eu nu te cunosc dar asta e punctul meu de vedere!

| wolfyna a răspuns:

Continua tot asa si o sa obti ce doresri,.,.