| rus_8333 a întrebat:

Buna TPU.Imi place de o fata din clasa mea dar ei ii place de alt baiat ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Decebal a răspuns:

Nu te mai zbate atita, fata de care vorbesti e cea mai perfecta? mai sunt si alte fete care poate sunt cu mult mai bune ca ea happy

5 răspunsuri:
| Adrian_Grasuţu_1995 a răspuns:

Petreceti mai mult timp in preajma ei.fai niste mici gestruri.dai mai multa atentie..incearca ca iesi mai mult timp doar tu cu ea..si in final vei obtine ce doresti. happy Sper ca te-am putut ajuta

| IIZZYY18 a răspuns:

Laba.

| edddie a răspuns:

Ia un cutit de bucatarie la scoala si arata-i tu la fraier.

| Oto1515 a răspuns:

Nu ai ce face trebuie sa astepti sa ii treaca de al apoi fi atent cu ea

| dodolyna a răspuns:

Duo maine la tulcea la concert