| bleeaah a întrebat:

Imi place de o fata mult si nu stiu daca si ea ma place. sad. Totusi vorbim pe facebook ne alintam, am mai prins-o cand se uita la mine dar si-a intors capul repede laughing. Dati-mi si mie niste sfaturi. MERSI!

Răspuns Câştigător
| Ade1996 a răspuns:

Pai...da cartile pe fata happyDaca tot astepti si te sinchisesti.o sa o pierzi. Mai bine incerci decat sa astepti si sa pierzi. Cand iesiti afara, sarut-o nu ii spune ca o placi. E cel mai fain asa, dude!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Prinde-o mai des, dar de... mijloc.

| FrumoasaTa a răspuns:

Cand iesiti undeva impreuna, sarut-o, e mai dragut asa, apoi dupa ceva timp ii poti spune ca o placi, dar mai intai vezi cum reactioneaza la sarut.

| foreveryoung10 a răspuns:

Eu as spune sa ii spui tot ceea ce simti, mai ales daca vrei sa fii cu ea happy

| inasieu123 a răspuns:

Încearcă sa nu vorbești numa pe Facebook cu ea, invit-o la un suc. Vorbește cu ea și-n afara Facebook-cului. Asa vei putea afla mai multe... Sper ca ți-am fost de ajutor