| magmarex a întrebat:

Buna TPU.imi place de o fata.nu stiu sigur daca ei ii place de mine.cum s-a o fac sa ma placa si cum sa-i spun ca o plac?

Răspuns Câştigător
| BluX a răspuns:

Si o poti invita la un suc sau sa mergeti la un film unde ii poti spune ca o placi in cazul in care mergi la film cu ea sa ii spui asta cand iesiti si incearca sa o convingi sa mergeti la un film horror.ea se va speria si ori va sari la tine in brate. te va lua de mana sau doar va tipa laughing) acum depinde si ce varsta ai daca ai 10-12 ani foloseste prima varianta : spune-i in fata. daca ai mai mult poti sa incerci una din toate cele 3winking sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Citeste asta, te poate ajuta: http://www.sfatulmedicului.ro/......pului_1253

Toti citim limbajul trupului, constient sau inconstient, daca poti controla ceea ce exprima trupul tau poti induce ganduri si sentimente in mintile celorlalti.

| BluX a răspuns:

Pai.fa-o sa rada, vorbeste cu ea pe mess, incearca sa fii mai mereu de partea ei
sa fii fata in fata cu ea cand ii spui si daca si ei ii place de tine iti va spune