| Anonim123tshr a întrebat:

îmi place de un baiat, a zis ca ma iubește apoi ca glumește,ce sa cred din asta? Ma înțelegeam foarte bine cu el dar nu mai mi-a trimis mesaj de mult timp... Mai a zis ca sunt drăguță.M-a sunat intr-o zi de doua ori si eram emoționă, așa ca nu i-am răspuns si s-a supărat, a zis ca îmi bat joc, dar nu era așa! Intro zi vorbeam cu varamea si se înțelegea si ea bine cu el ca fratele lui era împreună cu varamea si mi-a spus ca ii zicea ca nu știe cum sa facă sa fiu împreună cu el, asta mi-a zis după ce s-a supărat.eu chiar aveam sentimente pentru el si inca am
Ma iubea sau nu? sau ma mai iubește?
Ce părere avea despre mine?
Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca sunteti imaturi, ce ai vrea sa te ceara in casatorie?

| vocea a răspuns:

Buna, esti foarte draguta este clar ca baiatul si nici tu nu stiti ce va doriti, nu te iubea fiindca nu stia cum.

| Xelon a răspuns:

Nu te iubeste, daca te iubea nu iti dadea ignore total, cat despre partea a doua nu cred ca ai vrea sa stii parerea mea despre tine,