| TraficantDeTurtaDulce a întrebat:

Imi place de un baiat cu care ma inteleg foarte bine si el stie ca`l plac. De la un timp ne apropiam foarte mult, dar a zis ca nu ma place ci o place p o prietena de`a mea care nu vrea sa fie cu el si mai este foarte buna prietena de`a mea care`l place si a tinut la el cand au fost impreuna insa el nu a tinut la ea si deoarece ea mai tine la el incearca sa se apropie de el il mangaie p cap il impinge in joaca.il alintawinking si el ii spune mereu sa temina dar eu cand ii fac asa nu imi zice nimiclaughing. as vrea sa fiu cu el foarte mult. si stiu ca lui ii place de 2 fete.crying(((((((
Funda+ vot!

Răspuns Câştigător
| BlancaFantasma a răspuns:

Nu stie ce vrea.Incearca sa-l ignori putin,sa nu`i(mai) arati ca il placi, sa-l lasi "sa faca ce vrea".E clar ca el nu prea are ochi pentru tine din moment ce ii place nu de o fata, ci de doua chiar. dar nici el nu ara noroc ca niciuna din cele doua fete nu au ochi pentru ellaughing Deci eu zic sa te indepartezi putin de el sa vezi cum reactioneaza.

1 răspuns:
| inger02 a răspuns:

Pai el nu te iubeste el tine asa la tine ca la o sora incearca sa nu pari insistenta in fata lui lasa-l in pace sa vina el la tine daca e nul presa ca dupa aceea va sta cu tine din mila