| alina1044 a întrebat:

imi place de un baiat dar nu stiu cum sa ma bag inseama cu el

Răspuns Câştigător
| HelloKitty97 a răspuns:

Pai fa cunostinta cu el. daca inca nu ai facut si afla de la prietenii lui apropiati ce ii place cel mai mult sa faca sau despre ce ii place sa vorbeasca si atunci ia id-ul lui de messenger si vorbeste acolo cu el despre lururile ce-i plac si poate dupa 1 saptamana 2 de vorbit iesiti la un suc si mai povestiti in rest totul va veni de la sine!(Dar ai grija daca el nu te iubeste sa nu iti bata joc de sentimentele tale!)Sper ca te-am ajutat! Succes!:*

2 răspunsuri:
| aurora50scumpika a răspuns:

Mai intai, trebuie sa te asiguri ca si el e interesat de tine.si daca da.nu te baga tu in seama,, da i de inteles ca l placi.ca sa vina el la tine...si daca nu vine inseamna ca e un las,,, si nu cred ca ai nevoie de un las in viata tawinking.,. mult succes

| Andreea_Calin_1980 a răspuns:

Incerci in fiecare zi sa te apropi de el crede-ma si eu am incercat asta si a mers