| Ana98Ana a întrebat:

Imi place de un baiat dar nu stiu daca si el ma place... Uneori se uita insistent la mine si se rusineaza, iar odata cand m-am uitata la el si-a lasat capul in jos si a inceput sa zambeasca cu capul in pamant. O prietena de-a mea care il cunoaste mi-a spus ca mai demult lui i-a placut de o fata iar aceasta a refuzat-o si a inceput sa rada de el. Nu stiu cum sa ai spun ca plac... Dau FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna.
Da,te place!
Doar ca e timid si nesigur pe fortele lui. A ramas cu teama de cand a fost refuzat.
Dovedeste-i si tu, ca il placi!
Zambeste-i! Atrage-i atentia!
Iar atunci o sa-i dai putin curaj, pentru a-si lua ''inima in dinti''!
Succes!

2 răspunsuri:
| AndreiPiticu99 a răspuns:

Te place dar e prea timid de asi arata sentimentele fata de tine, findca ii este frica ca il vei refuza si vei rade si tu de el. spune-i pe mess cei place, intreaba tot felul de lucruri si ii spui si tu ce iti place si nu. si dupa cateva ziile, cand va cunosteti bine intrebal daca te place si spune-i ce simti o sa mearga 100%
ia-l cu incetu ca dacal ii repede se va speria si cand te va vedea va fugii de tine. mult Succes

| Andreeashine a răspuns:

Nu trebuie sa ii spui, e destul de urat sa faca o fata primul pas. Vorbeste cu el ca prietenii si bate apropouri subtile, fa-l sa te placa nu doar fizic, ci si moral.