| DenissaDenii69 a întrebat:

Buna,TPU!
Imi place de un baiat, dar si prietenelor mele la place de el...
Ce sa fac ca sa il cuceresc?

Răspuns Câştigător
| Ironicnαme a răspuns:

Dacă prietenele tale îl plac stă cam nasol treaba. Crezi că prietenele tale vor mai fi prietenele tale când vor afla că te place pe tine? Cu siguranță NU! Fii naturală și nu te da pe lângă el. Lasă-l să flirteze el cu tine. De ce să fii dușmancă cu prietenele tale pentru un băiat?

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Fii naturală!
Dacă te place aşa cum eşti, te va alege pe tine dintre toate. Nu trebuie să faci eforturi pentru a-l "câştiga", doar pentru a le arăta prietenelor tale că eşti mai bună într-un fel sau altul decât ele!
Baftă!

| Danysan a răspuns:

Stai mai mult cu el, incearca sa aveti mai multe momente impreuna -Invita-l in oras dar ca pe un prieten.Atingel pe mana usor ca si cum ai vrea sa il ei de mana. Zambestie si rade la Glumele lui chiar daca baietii fac glume proaste si saruta-l daca ai tupeu asta sigur o sa-l faca praff si o sa vrea sa fie cu tine (cred depinde si de el )-Succesx-Funfita.:-D?

| LineGuide a răspuns:

Trebuie ca in ochii lui sa fi tu peste toate, poate mai timida, poate mai curajoasa, dar tu trebuie sa fi cea mai speciala dintre toate prietenele din concurenta.
Mult noroc!

| Keith a răspuns:

Daca si prietenelor tale le place de el,inseamna ca ai concurenta, dar nici nu inseamna ca trebuie sa te lupti pentru el pentru a castiga premiul cel mare, incearca sa flirtezi putin cu el, daca iti raspunde la flirt ai o bila alba si un avantaj in fata celorlalte, asta daca nu cumva e un don juan si ii place sa flirteze cu toate.Bafta!

| Fulbaster a răspuns:

Daca tu chiar vrei sa il cuceresti mai bine ai sta mai mult cu el si sa incepi sa glumesti, adica sa pari o fata mic si nevinovata.
Ceea ce vreau sa spun este ca ar trebui sa flirtezi cu el.