| Andreea9595 a întrebat:

TPU! Imi place de un baiat de aceeasi varsta ca a mea, dar in alta clasa. Nu stiu cum il cheama si nici el pe mine. Am aflat ca cica place o fata din clasa lui. Ce sa fac? Fundoaie!

Răspuns Câştigător
| ComatoseWine a răspuns:

Afla mai multe despre el si apoi vezi daca ar merge ceva sau...nu.A! Fa cunostiinta cu el.Sa stie cine estilaughing

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Baga-te in seama cu el poate te va remarca

| ComatoseWine a răspuns:

Nu stii cum il cheama, dar stii ca ii place de o fata din clasa lui?

| Ando1dul a răspuns:

Daca-i place de alta las-o balta

| dragos9234 a răspuns:

Spune-i ca il placi.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Cel mai bine e să te interesezi să vezi cam ce fel de persoană e, să nu te înșele aspectul fizic.

| ASimpleUser a răspuns:

Daca ii place de o fata din clasa lui, eu te sfatuiesc sa nu te bagi caci s-ar putea sa se supere pe tine daca din cauza ta nu va fi cu fata de care ii place