| LittleAngel999 a întrebat:

imi place de un baiat de anul trecut si lui i'a placut anul trecut de mine si anul asta nu'ii mai place(cred), m'a intrebat daca vreau sa fiu cu el anul trecut si nu i'am raspuns si poate a crezut altceva(eu l'am refuzat ptc. nu stiu sa sarut) deci...intrebarile mele sunt:
Ce face la primult sarut, stiu ca lumea zice sa ma las dusa de val...
siii...
Cum as putea sa'l fac pe acel baiat sa ii placa mereu de mine niste sugestii, ceva...:))
MS MULT MULT! si va pwwwwp Dulce
fundita repede plzzzz:o3

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Ai ratat primul,, start,, dar nu ai pierdut competitia. Poti aduce in discutie cererea lui de anul trecut si sa-i spui ca nu te simteai pregatita sa faci un pas ca acesta, nestiind ce anume implica.Baietii sunt mai atrasi de fetele mai retinute, atunci cand isi doresc o relatie de durata.A intreba pe cineva ce trebuie sa faci la primul sarut e ca si cum ti-ar povesti un film pe care vrei sa-l vezi.Si-ar pierde din farmec.

4 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

Din moment ce l-ai refuzat prima data i-ai taiat mau(chefu)
Nu mai ai nici-o sansa.

| crackk a răspuns:

Eu zic sa incerci... cred ca o discutie pe mess ar fi ceva care te-ar putea ajuta, dar vezi si cum vorbesti si ce ii zici happy probabil ii conveni cand va vedea ca il placi. Cat despre primul sarut, daca nu stii sa saruti o sa iti fie mai usor decat crezi laughing... deci incearca sa vorbesti cu el, nu ai nimic de pierdut.

| malasorte7777 a răspuns (pentru crackk):

Incearca sa te intalnesti cu el undeva cu ajutorul unor prieteni comuni si sa intri in vorba cu el

| Kena a răspuns:

Idem VanatorulDeFeTe