| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat de la mine din clasa.La inceputul clasei, dupa vacanta cand ne-am vazut el se comporta frumos cu mine si eu cu el, ne luam apararea unul altuia, radeam impreuna, ne zambeam, eu cand ma uitam la el schimba privirea repede si inrosea extrem de mult, o colega mi-a zis ca el vroia sa ma intrebe in aceea perioada daca vreau sa fiu cu el, imi facea complimente si tot asa.Insa, dupa o lunga perioada de timp el nu se mai comporta asa cu mine, ne-am distantat mult unul de altul, ne certam des, ne faceam unul pe altul cum ne venea la gura, dar tot radeam si ne impacam. Acum la sfarsitul clasei am zis sa facem pace si el a fost de acord. Nu stiu ce sa mai cred. M`a placut? Ma place? Mai am sanse la el? Spuneti`va parerea.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| d3nisa202 a răspuns:

Nu te ingrijora :* iti sau un sfat;* Eu zic ca te-a placut si inca te mai place:* Dar in perioada aceea, poate vroia sa-l bagi mai mult in seama, sau poate te-a vazut cu un baiat si suferea, poate vroia sa te ''tachineze'' cu injuraturilehappy Unii baieti asa se manifesta ca plac o fata laughing si sunt mai multe motive:* Eu zic ca imi ai sanse cu el si daca tot continua sa te injure, sa va certati spune-i ca n-uti place si daca tine al tine va inceta sau arata-i ca suferi din cauza asta puppy dog eyes Bafta:*:* Sper ca te-am ajutat putin :*:*hee hee

2 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Da te-a placut, daca se comporta frumos cu tine, va certati va impacati radeti, iti acorda multa atentie.Cred ca ar trebii sa discuti liber cu el despre asta si sa-i spui tot ce simti pentru el, oricum sunteti prieteni buni dupa spusele tale, nu vad o pierdere in asta.Si daca spune ca nu vrea nimic maimult decat sa fiti amici explica-i de ce credea sau de ce se comporta atat de frumos cu tine, si ce ti-a dat tie de inteles. fundita?

| anonimus_6449 a răspuns:

Eu cred ca a vrut sa vada cam cum reactionezi si eu zic ca mai ai multe sanse.bafta