| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat de la mine din clasa si nu stiu cum sa il fac sa ma bage in seama. Help me! Ce ar trebui sa fac sa fim mai apropiati. (pentru baieti) Ce va place?
Scuze categoria big grin

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu poti face nimic. Baiatul, fiind in clasa cu tine, te cunoaste foarte bine. Daca el te-ar fi placut, ti-ar fi aratat acest lucru. Cum nu s-a intamplat nimic, inseamna ca ai ghinion, sau baiatul nu este inca capabil pentru a avea o relatie.

| Anonimus212 a răspuns (pentru neutrino):

Sunt doar de un semestru cu el in clasa.

| neutrino a răspuns (pentru Anonimus212):

Este suficient pentru a vedea ceea ce este de vazut.

| matesanosa a răspuns:

Incearca sa te apropii mai mult de el poate baiatul nostru este timid ia tu prima initiativa daca il placi asa tare! daca vrei exemple ce ne place noua baietilor sa stii ca difera de la caz la caz! nu suntem toti la fel daca ne spui cate ceva mai mult despre el probabil te putem ajuta