| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Imi place de un baiat. E genul care se uita la fundurile fetelor. Dati-mi si mie exercitii pentru fund.Si cum sa fiu mai curajoasa cand sunt in preajma lui? Si cum as putea sa-i atrag atentia?

6 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Oricarui baiat ii plac fundurile fete`lor si oricarui baiat ii place sa poarte o fata cv strans p`corp(fund)

| CristiB93 a răspuns:

Eu nu cred ca un astfel de baiat este pentru tine gandeste-te asta ar insemna ca sta cu tine doar pentru fundul tau si nu pentru ce esti tu de fapt, e un baiat care atunci cand se satura de fundul tau va cauta altul mai frumos si nu cred ca merita sa iti pierzi vremea cu asa ceva, mai bine sa iti cauti un baiat care te iubeste pe tine si nu fundu tau.

| Doηηa a răspuns:

Oo frate, chiar atât de obsedată ești? Dacă te iubește, te iubește și cu fund și fără fund!

| Dobitoc a răspuns:

Nu e singurul majoritatea ne uitam la fundurile fetelor asta nu inseamna ca chiar doar pentru asta o sa te placa asa suntem noi baietii ne uitam dupa o fata "buna" si ne facem scenarii in cap dar sunt si alte criterii dupa care ne ghidam nu numai corpul.

| CrazyTeenager a răspuns:

E bine daca ai inceput cu partea care crezi ca te reprezinta si te pune in valorea, fundul, lucreazal cum trebuie, cauta pe youtube 8 minutes Buns, pune-te pe treaba si cu fundul tau, vei fi in centrul atentiei, nu e nevoie de mai mult ca sa iti pui in vedere calitatile si curajul, nimic nu zice mai multe despre o fata decat fundul acesteia si despre curajul si tupeul acesteia.

| Hahaha10 a răspuns:

Exercitii pentru fund? Serios? Draga, "fundul" ori il ai ori nu. Toti baietii se uita dupa fete "bune" dar nu isi fac iubite pe baza fundului si a sanilor decat daca nu au intentii serioase sau sunt mult prea idioti ca sa isi doreasca o fata inteligenta cu care pot conversa. Bineinteles, daca pui astfel de intrebari, nu te incadrezi in categoria fetelor inteligente.