| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat. El vorbeste mereu cu mine, ma face sa rad si ma ia la misto din cand in cand.(ex:Frate, ce gat de strut are!; Ce cap ca un ou are! etc.). E genul ala de smecheras. Credeti ca ma place?

P.S. Sunt in a 6 a.

Răspuns Câştigător
| Raizen69 a răspuns:

Baiatul ala face misto de tine, un baiat nu ii spune unei fete pe care o place ca are gat de strut, sau altceva.
Sfatul meu e sa iti deschizi ochi si sa cauti pe altcineva.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sigur ii plac pasarile.

| justmeandmyboringself a răspuns:

Da,dar pe celelalte fete nici nu le baga in seama, doar cu mine vorbeste.

| justmeandmyboringself a răspuns:

Am uitat sa precizez ca e foarte dragut cu mine, face asta doar in preajma altor baieti(EL nu place nici o fata! Nuuuu, asta zice cand e cu ceilalti.).

| AncaM a răspuns:

Cred ca doar face misto de tine.
Nu poti sa spui unei persoane pe care o placi:"ce gat de strut ai!"