| anonim_4396 a întrebat:

...imi place de un baiat mai mare decat mine cu 5 ani!happy.

Tot deauna cand ne intalnim ne spunem,, ceau"(si il intreb ce face etc.)....si cand vreau sa merg mai departe nu ma lasa!

Credeti ca si lui ii place de mine sau face asta doar asa ca suntem prieteni?(eu sunt fata)

6 răspunsuri:
| marya1994 a răspuns:

Tu cati ani ai?

| KarinaV a răspuns:

Nu ii place de tine, vrea doar sa se culce cu tine

| justfanassassi a răspuns:

Nu ai place de tine, apropo thu cati ani ai?

| Amiiii69 a răspuns:

Eu cred ca doar profita de tine si vrea doar sa se culce cu tine. Cel mai bine daca te mai opreste spune-i sa te lase "lasa-ma sa plec" "lasa-ma daca nu, tip" sau ceva de genul acesta. Iar daca te trage intr-un loc mai retras tipa cat poti de tare!

| andreeaemilia a răspuns:

Eu cred ca daca i-ar place si lui de tine ti-ar da cel putin de inteles, dar avand in vedere ca e mai mare cu siguranta ar face el primul pas si nu te-ar respinge. Nu mai insista, daca e sa fie ceva o sa ia el initiativa, mai ales ca tu deja i-ai dat de inteles ca-l placi.

| neutrino a răspuns:

Esti prea mica pentru el, nu prezinti interes ca iubita.