| Anonim123tshr a întrebat:

îmi place de un băiat,mi-a spus odată ca mă iubește, apoi a zis ca glumește si ca sunt draguta.m-a sunat si nu am vrut sa ii răspund de emoții, si s-a supăraat...a zis ca îmi bat joc...chiar m-a rănit atunci. Acum nu mai vrea sa vorbeasca cu mine.De ce? ce sa fac? Oare ii place de mine sau nu?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

A glumit doar!

| vocea a răspuns:

Dupa felul in care te priveste, iti vorbeste si se comporta cu tine
se poate citi in ochii lor cand sunt pasionati de o fata, probabil a glumit.

| danutzu96 a răspuns:

Cati ani ai?

| Alicezzz a răspuns:

Banuiesc ca esti mica de ani daca inca va mai supårati din asemenea faze! Dai mesaj si spune'i ca ai avut emotii si nu ai putut sa-i raspunzi. Daca a incercar sa te sune, normal ca ii place de tine.

| Anonim123tshr explică (pentru Alicezzz):

Nu suntem mici, el are 16 ani