| Clodmod a întrebat:

Imi place de un baiat si el stie ca il plac. Cum sa il fac sa ma placa fara sa afle sau cum imi dau seama daca ma place? Nu vreau sa afle ca am incercat asta. De curand am inceput sa vorbim mai mult, ieri am iesit in parc cu el si cu inca o prietena (prietena mea tot ma pune sa stau langa el). Vreau sa iesim si maine... Imi puteti spune va rog?

2 răspunsuri:
| TeREe a răspuns:

Pai daca incepeti sa vorbitit mai mult inseamna ca incepe sa te placa si el poti sa itit dai seama ca te place cand itit sune lucruri frumoase vorbeste cu tine si se uita la tine in ochii si itit zambeste

| Grigoriu_Alexandru_1992 a răspuns:

De ce te complici in HALUL asta? Stai cat mai mult timp posibil cu el si lasa lucruriile sa vina de la sine, obisnueste-l in timp cu ceea ce simtihappy
take care^_^