| iuly12345 a întrebat:

Imi place de un coleg de clasa. Imi place de el din clasa a 5 a. Acum sunt in a 7 a! El este frumos are ochi albastri (trecem peste faptul ca a ramas repetent de 2 ori ). Cum sa il fac sa ma placa nu cum sa ii spun! ce sa fac ca sa ma placa! Va rog frumos ajutati-ma! Funda mare cat mine doar daca am un raspuns fara jigniri si cu tot ceea ce ar trebui a fac! FUNDA

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu ai cum.

| VampireBlood a răspuns:

Joaca-te cu el..gadila-l,spune-i glume, uita-te pe furis la el si sigur o sa-si dea seama.
happy