| SoKawaii a întrebat:

imi place ffff mult de un baiat care e la o echipa de fotbal si, spre norocul meu, echipa lui s-a multat la clubul unde eu faceam tenis. colegele mi au spus sa ii zic ca il plac, dar nici nu vreau sa aud asta... ce sa fac? ceva subtil, nu exagerati + ( el este de alta nationalitate )

Răspuns Câştigător
| Biaix a răspuns:

Pai poti sa l cunosti, dai si tu peste el din greseala si dupa iti ceri scuze sau pierzi mingea de tennis langa el, poate ti o dalaughing ii multumesti si ii zambesti. Daca are facebook dai un add si dupa baga l in seama dar nu imediat ca isi da seama.Trebuie sa ai rabdarehappy

3 răspunsuri:
| Biaix a răspuns:

Pai...poti sa vorbesti cu el...sa va cunoasteti mai bine.Atunci poate o sa ai mai multe sanse cu el sau poti sa intrebi niste prieteni de ai lui daca ii place de alta fata ca sa te asiguri ca ai sanse.In caz ca tipul se uita la tine si iti zambeste sau macar se uita la tine poate te place happy mult succes, sper ca te am ajutat cu ce am putut :*

| SoKawaii explică (pentru Biaix):

Multumesc mult, dar nici nu am avut primul contact vizual, nu ma cunoaste

| SoKawaii explică:

Nu ma cunoaste, nici nu ne am vazut

| Biaix a răspuns (pentru SoKawaii):

Pai poti sa l cunosti, dai si tu peste el din greseala si dupa iti ceri scuze sau pierzi mingea de tennis langa el, poate ti o dalaughing ii multumesti si ii zambesti. Daca are facebook dai un add si dupa baga l in seama dar nu imediat ca isi da seama.Trebuie sa ai rabdarehappy