| EuDoarEu_4521 a întrebat:

Imi place mult de un baiat. El nu are prietena. Cum fac sa aflu daca si el ma place. Prin intermediul prietenilor nu vreau. Vb cu el pe mess radem mai mereu, suntem buni prieteni dar eu vreau sa fiu cu el. Ajutati-ma va rog! P. S : Daca imi spuneti sa il intreb pe mesenger va rog sa imi mentionati si cum happy Multumesc.

1 răspuns:
| crhh a răspuns:

Poti sa incerci sa iti dai seama de ce fata ii place, dar s-ar putea sa ca asta sa fie doar un lucru care sa-l puna pe el intr-o postura nasoala. E mult mai simplu sa faceti mult mai multe iesiri doar in doi, si tot asa...intr-o vreme, vei vedea ca va veni de la sine totul!