| TheXFactor a întrebat:

Imi place o fata din clasa, dar inainte am fost intr-o relatie foarte scurta (2 luni) cu prietena ei cea mai buna. Nu stiu daca fata asta pentru care simt ceva ma place ar trebui sa o intreb pe fata cu care am avut o relatie? Si daca spune da ar trebui sa fiu intr-o relatie cu ea? Si daca spune nu sa continui relatia de dinainte? Va rog fara raspunsuri jignitoare.
P. S. Funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Ex7R3aM47 a răspuns:

Daca ai incredere in fosta ta prietena, da poti s-o pui pe ea sa o intrebe dar ar trebui sa o intrebi pe aia care o placi acum fata in fata ca sa te creada curajoswinking. Funda big grin?

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

O poti intreba pe fosta ta daca te place fata care iti place tie.
Dar,de aici incolo,ar cam trebui sa stii ce vrei.
Daca esti implicat intr-o relatie,in momentul asta, vei parea cel putin neserios in ochii fetei pe care o placi.
Fa-ti curat in viata, si abia dupa asta cauta drumuri noi...

| mgtow a răspuns:

Tu vorbeste cu respectiva de care iti place si spune-i ce vrea sex direct sau ceva stabil asa sa te asiguri, daca accepta relatie atunci ii zici ca va cunoasteti in timp si poate va merge bine treaba.

| ionutzz2590 a răspuns:

Invito la un suc