| bobolina27 a întrebat:

Imi place un baiat foarte multi si am reusti sa vorbesc putin cu el dar nu foarte mult.Am vorbit in chat si mi-a dat id.ul lui dar nu prea ma baga-n seama.Nu da semne ca m-ar placea.Vineri o sa merg la o petrecere unde o sa fie si el.Cum credeti ca as putea sa ma bag si eu cu el in seama? Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| OanaMada a răspuns:

La petrecere o sa va puteti cunoaste mai bine. Daca ati vorbit doar putin, inseamna ca sunteti la inceput, nu are ce semne sa iti dea. E mai ok sa va cunoasteti si sa vorbiti fata in fata, atunci poate o sa iti dea semne. Mai e putin... ai putina rabdare!

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca mergeti la aceiasi petrecere atunci ai putea sa-l inviti la dans

| h3r a răspuns:

Abia vă cunoașteți, ce semne să dea?
Îl poți saluta și întreba ce face, dar nu toată seara după el, nu vrei să pari disperată.
Nu te place, dă-i pace.

| Larisssaa a răspuns:

Păi la petrecere pentru începu îl saluţi.
După mai dansaţi şi încerci să te apoprii cât mai mult de el.
Aşa poate te bagă în seamă. laughing

Baftă! :*

| sharlyn a răspuns:

Din propria mea experienta daca la inceput nu e interesat nici mai incolo nu va fi. happy Suna putin dur dar nh, depinde sunt si exceptii.

| bobolina27 explică (pentru sharlyn):

Multumesc pentru raspuns :* nu e mereu asa...la inceput multi baieti nu au fost interesati de mine si acum cand nu mai sunt eu sunt ei laughing)

| sharlyn a răspuns (pentru bobolina27):

Mda nu e in toate cazurile asa am specificat ca sunt si eceptii, dar oricum bafta cu el.

| bobolina27 explică (pentru sharlyn):

Iti multumesc mult!

| sharlyn a răspuns (pentru bobolina27):

Nu ai pentru ce :*