| Kidutsa a întrebat:

Imi place un baiat.si lui i place de mine.am fost impreuna.ne-am despartit. atunci am aflat ca intre noi exista ceva. dupa o saptamana fara sa vb nu am mai rezistat amandoi si ne-am bagat in seama unul pe celalalt.de atunci tot vorbim.este o luna.si eu as vrea sa ma impac cu el.si el cu mine. dar cineva se tot baga intre noi si nu ne lasa sa fim fericiti. ce sa fac? sa`mi iau inima in dinti si s-o bat pe "curva" aia?laughing

Răspuns Câştigător
| Anecherry a răspuns:

Si daca-i tragi o mama de bataie rezolvi ceva? Hmm, stii de cate ori mi-am dorit sa rezolve asta ceva? Tu nu cu ea ai treaba, ci cu el. Asa ca intoarce-l cu fata spre tine, fa-l sa-si doreasca din nou sa fiti impreuna, iar presupusa "curva" va disparea fara sa-ti dai seama. bye

2 răspunsuri:
| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

Cu razbunare nu se rezolva nimiclaughing stai calma bataushooootongue
lasa`n masa sa se bage cat vrea, ca daca baiatul ala are ochi doar pentru tine, na`re dc sa-ti pese tie de aia, si da fa`i in ciuda aleia si impakte cu elwinking

| iuliana1221 a răspuns:

Sparge-i fata da-o inkolo adica cum isi permite sa faca asta...eu as fi batut-o de multx-)