Întrebare recomandată | biutzaB a întrebat:

imi puteti da si mie niste melodii frumoase pentru dansul mirilor? multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Je t’aime – Lara Fabian e cel mai folosit
Celine Dion ft Il Divo - I believe in you
Can’t Take My Eyes off You – Frankie Valli and The 4 Seasons
Etta James – At last (Vals)
Have I Told You Lately – Rod Stewart (Slow)
Can’t Help Falling in Love – Elvis Presley (Vals)
Over and over – Nana Mouskouri (Vals)
Love Is Here to Stay – Frank Sinatra
Anastasia – Once upon a december (Vals)
Francois Feldman – Les Valses De Vienne (Vals)
Chayanne – Tiempo de vals (vals)

14 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Daca ai ajuns sa iti aleaga altii melodia pentru dansul mirilor e nasul, parerea mea happy

| sweetangels a răspuns:

Por una Cabeza - Carlos Gardel happy

Răspuns utilizator avertizat
| sweetangels a răspuns (pentru retarder):

Cum sa fie cliseu laughing Ca am pus melodia? Sincer nu stiu daca si altii o pun la nunti, nu am participat decat la foarte putine(si nu am auzit-o acolo), dar melodia aceasta mereu se potriveste la orice laughing E prea frumoasa happy

Răspuns utilizator avertizat
| sweetangels a răspuns (pentru retarder):

Frumos si filmul! happy

Răspuns utilizator avertizat
| sweetangels a răspuns (pentru retarder):

Nu mi se pare. Imi plac filmele filmate in perioada aceea! Erau alte vremuri. Poate e un pic mai siropos dar asa sunt, in genere, toate musical-urile.

| cyupaku a răspuns:

Cauta :frederic chopin -spring waltz(mariage d'amour)este fascinanta

Răspuns utilizator avertizat
| tudrare555 a răspuns:

Marginea sau gică petrescu