| LoloSkate a întrebat:

Imi trebuie poze saruturi cu copii 12-14 ani, dar sa nu se prea vada fata. Imi trebuie pentru un portofoliu. Va rog dati-mi raspunsuri serioase. Mersiii * Dau fundita + Vot!

Răspuns Câştigător
| EmHinoki a răspuns:

Pfoa...si daca are nevoie pentru avatar CEE? Oamenii buni! Treziti.va! Nu e obligat/a sa spuna adevaru'.

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Sper ca.ti sunt de folos;*.

2 răspunsuri:
| addalecsandra a răspuns:

Zi frate ca vrei sa-ti pui la avatar sa minti ca ai gagic/gagicawinking nu o mai da in portofolii :*

| Ensem a răspuns:

Ce-ti trebuie un portofoliu. vrei sa pui poza la avatarlaughing)
funda?