| WhiskyGirl a întrebat:

Buna TPU :*! In aceasta seara, cand m.am dus la baie sa ma scchimb, am vazut pe chilotei sange. M`am speriat! Adica, nu m.a durut deloc burta astazi, si nu stiu ce sa cred, oare e ciclu? E prima oara. Nu stiu ce sa fac straight face! Va rog ajutati`maaa laughing :* Dau fundita :* love struck!

Răspuns Câştigător
| beautifullie a răspuns:

Ce varsta ai? Adica nu ti-a mai venit menstruatia pana acum. In cazul acesta, felicitari! Spala-te, schimba-ti lenjeria si pune un absorbant. Pentru detalii, vorbeste cu mama ta

9 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Mamei tale i ai dat vestea ce a mare?laughing

| HotChoclate a răspuns:

Buna.Probabil da..de ce nu vorbesti cu mama ta?happy

| PukkyyyPu a răspuns:

Da se poate daca pana acum nu ai avut vreun contact sexual. Dar nu te speria se poate sa nu ai dureri depinde de fiecare organism.e neplacut dar asa suntem noi fetele Nu trebuie sa faci nimic decat sa ai grija sa nu te patezi si sa folosesti tampoanele calumea (always). sper ca te a, ajutat:dlove struck

| h3r a răspuns:

Altceva, ce?hee hee
Se pare că de acum ești domnișoară!

| AleXisAleXis a răspuns:

Cere`i mamei un absorbant repede.
ti-a venit menstruatia. Nu e de rau, stai linistita.

| Nebunatyca69 a răspuns:

Da. Ti-a venit menstruatia, stai linistita. Nici pe mine nu m-a durut burta cand mi-a venit prima data, stai chill! :*

| WhiskyGirl explică:

Multumesc de veste :*

| TodorMaria1997 a răspuns:

Probabil ca ti-a venit ciclul... nu trebuie sa te speri
eu zic sa vb cu pariti tai... mai exact cu mama ta si sa vezi ce se intamplahappy

| Loveyou_Ana_1997 a răspuns:

Ti-a venit ciclu`? Se poate, daca nu ti-a venit sa-ti fii venit acum sau sa te fii lovit undeva. thinking
Sfat bun:Ai o buna prietena:MAMA! La ea poti apela!