| ScumpeteaTa a întrebat:

In cateva zile este ziua prietenului meu si nu stiu ce i-as putea lua avand in vedere ca nu poarta lanticuri, bratari, ceasuri si nici nu pot face ceva cu noi2 (o rama cu poza noastra, o perna personificata)... Face 18 ani si trebuie sa-i iau ceva mai special totusi. Va multumesc!

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Iai role sau bicicleta:O sau jocuri pe calk, un cd cu cantaretu lui prefhappy

| Monica_7453 a răspuns:

Un urs mare mare de plus.sau un animal mare de plus care ii place lui big hug bafta, si la multi ani.

| alexutza5_8536 a răspuns:

Lanticurile ceasurile si bratarile nu se mai dau demult timp ar fi frumos dc ai o poza cu voi doi sa te duci la un specialist si sa faca un portret cu voi doi si sa-l inramezi altceva nu as vedea