| FallenDemon a întrebat:

In curand iubita mea va pleca la mare pentru o saptamana... Ea o sa plece in ziua aniversari noastre sad si m-am gandit sa-i fac un mic cadou inainte sa place big grin sa-i arat cat de mult o iubesc si ca o sa-mi fie foarte dor de ea. M-am gandit sa-i scriu o scrisoare de dragoste big grin dar as mai vrea sa-i dau ceva dar nu stiu ce thinking Ce sugestii aveti? Mersi de ajutor!

12 răspunsuri:
| Metempsihoza a răspuns:

Scrisoare + o poza cu voi in rama happy sau un ursulet ceva. eu daca as primi unul as dormi strangandu-l la piept si asta ar face orice fata happy vezi sa fie unul micut sa-l poata lua cu ea la mare / prin genta in oras etc

| FallenDemon explică (pentru Metempsihoza):

Pai poza cu noi are o tona big grin ursulet la fel happy Mersi mult de ajutor!

| Metempsihoza a răspuns (pentru FallenDemon):

Are cu tona printate si inramate? raised eyebrows. si cat despre ursulet... cautai si tu unul mai special, sa semene in vreun fel cu tine :d dar ce zici de un animalut? adica dupa ce se intoarce. un pestisor ar merge perfect, gen betta big grin pana si neiubitorilor de animale le-ar placea la culme

| FallenDemon explică (pentru Metempsihoza):

Da chiar thinking Pestisoru e o idee buna m-am gandit sa-i iau mersi de sfat! :X:X Aa si poze avem 2 albume laughing) si cateva in rame big grin

| Metempsihoza a răspuns (pentru FallenDemon):

Foarte frumos cu pozele big grin aveti grija de voiwinking

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Ofera-i ceva care sa ii aminteasca de tine, ceva care poate fi purtat permanent pentru a nu uita de tine happy.
O bratara (poate fi facuta si manual, de catre tine), niste bomboane si un trandafir.
Pana la urma nu prea conteaza ce ii dai, tu trebuie sa ii fii mereu alaturi la bine si la rau si vei fi rasplatit cu aceeasi moneda happy.
Multa bafta! big grin

| EUBMV89 a răspuns:

Eu zic sa ii faci o surpriza cu o cina romantica (stii tu cu lumanari, intr-un loc romantic, fara prea multa galagie, etc.) inainte cu o seara ca ea sa plece si cand ajunge la restaurant sa ii dai un buchet de flori in care sa ascunzi scrisoarea din nainte. Asa sigur se va gandi la tine cat timp va fi plecata.

| FallenDemon explică (pentru EUBMV89):

Foarte draguta idea big grin Mersi de ajutor!

| EUBMV89 a răspuns (pentru FallenDemon):

Nu ai pentru ce, sper doar ca ti-am fost de ajutor. happy

| andreyaelena a răspuns:

Ar fi dragut sa ii faci o perna cu poza voastra cand va sarutai ceva mic simbolic si poti sa scrii pe cealata fata ceea ce vroiai sa scrii in scrisoare...mi se pare mai frumos si fii sigur ca poate sa o ia in vacanta si asa isi va aminti mereu de tine

| FallenDemon explică (pentru andreyaelena):

Pai perna are deja big grin Mersi de ajutor!