| Alina332 a întrebat:

in curand voi avea primul meu sarut si sunt asa de emotionata deoarece va fi cu un baiat pe care il iubesc extrem de mult si care el ma iubeste la fel, mi.as dori sa raman toata viata mea cu el si il ador,insa nu stiu daca ar trebui sa il sarut, deci va intreb:
- E normal sa ai primul sarut la 14 ani? (El are aceeasi varsta)
-Credeti ca ar trebui sa mai astept?
-Cum ar trebui sa il sarut prima data? Si cum sa ma apropii de el?

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Perfect normal atata timp cat il ai cu o persoana la care tii din cauza amintirilor si mai placute ce se vor pastra peste ani.

Daca momentul va fi perfect nu mai astepta.

Poate o va face el daca ii dai motive. Uita-te in ochii lui si apoi la buze, musca-ti usor buza cand iti vorbeste. Poate va intelege ideea si nu va mai trebui sa faci tu primul pas. Daca nu pricepe si nu pricepe, apropie-te usor de el fara sa va dati cap in cap si atinge-i usor buzele, apoi lasa-te purtata de val.

| Alina332 explică (pentru WaterDrop):

Doamne,mutumesc,doar doua raspunsuri bune am primit.

| WaterDrop a răspuns (pentru Alina332):

Pff, mi se mai spune si asa dar sa stii ca sunt mai sus ca el laughing. Daca tot nu reusesti, revino si vedem ce putem rezolva.

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Si veti avea multi multi copii roz si fericiti si veti muri la 90 de ani imbratisati, nu?

| Alina332 explică (pentru whatevernvm):

Sper sa fie asa, suntem impreuna din clasa a3 a

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Halele maica sfanta ce planuri are la 14 ani...baiatul care urmeaza sa o saruti te rog asculta-ma FUGI CAT TE TIN PICIOARELE ca asta vrea sa te ia de sot

| Alina332 explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Sa stii ca intro.un fel el "m-a cerut "

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru Alina332):

Bietul ai mila doamne nu stie ce face

| corbulalbrosu a răspuns:

Intredeschide buzele, apropie-le de ale lui, inchide ochii si lasa-te in voia soartei, deoarece in mod instinctiv veti sti cum sa procedati. Succes!

| Emilian65 a răspuns:

La 14 ani, sunteti incepatori in ale sarutului perfect. Cu timpul se va perfecta si totul va fi bine.