| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU! În luna octombrie pe 29 am întreținut 3 contacte sexuale protejate,am verificat fiecare prezervativ,în noiembrie a venit chiar devreme, pe 7 când normal trebuia sa îmi vina pe 10, acum în decembrie trebuia sa îmi vina pe 7 dar suntem în 13 și nimic,nu am semne de sarcina,durerea de sâni care acum ma lasă ușor ușor și presimt ca îmi vine,dar stau puțin cu stres, sunt șanse sa fiu însărcinată? Dau >fundita:

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca tu ai ciclul menstrual de tip NEREGULAT, odata ce-ti vine ba mai devreme, ba mai tarziu.

Arunca aplicatia aia ca nu te ajuta la nimic, cand ai ciclul de tip NEREGULAT, ca mai tare te incurca si oricum este inutila pentru tine, dar protejati-va la toate partidele sexuale si nu vei avea nici o problema sau surpriza.

| blackann a răspuns:

Nu prea sunt sanse.

| Hollyg a răspuns:

Buna! Dereglările pot apărea in urma a mai multor factori, exact cum a spus si Violeta, daca v-ați protejat, esti safe.