| Triade441 a întrebat:

in primul rand am 13 ani si imi place de o fata, ca orice tip.sa va spun o intamplare, eu am mers aseara la ea pe acolo cu un prieten, i-am lasat pe ceilalti in spate ca stateau degeaba si eu cu prietenul meu am mers mai inainte. pana am ajuns la o fata de care i place lui si apoi el o cheama afara, dar ea nu vroia sa vina ot ca ere obosita.si mai asteptam putin si apare prietenii mei (c care i-am lasat in urma) dupa ce am mai stat toti s-au pus pe o bara eu ma jucam cu unul din ei ca i faceam avant si lui era frica si dupa el s-a ridicat si m-am pus eu acolo si el a imceput sa ma dea si el si eu am cazut sad si m-am julut intr-o piatra. prietenii mei m-au incurajat ca nu-i nimic dar imi curgea sange stiam si eu ca ma intepa, voiam sa mergem aca, era vreo 700 de m era cam de larte de unde stateam eu. si m-am oprit chiar la fata de care imi place. pretetenii meu au sunat-o sa imi aduca si mie doar un pahar de apa. si sa vezi i era sila, a vazut si a sangele si stia ca ere rau sad dar a spus ca i e sila sad mie imi place de acum de ea imi place de ea de un an si am avut multe face cu ea, ba imi lua prietenii tel si o injura prin tel si credea ca eu is eu si a iesit o cearta happy ba ca am facut cv in baie cu ea ai a venit masa la mine of sad imi place foarte mult de ea laughing) in fine. ei au rugat-o sa imi aduca un pahar cu apa si ea pana la urma s-a dus. si pana atunci prietenul care am mers eu cu el a chemat-o pe fata de care i place lui si a venit cu un pahar cu apa... el era fericit ca venise ea s-o vada happy dar si ea venise insfarsit cu apa;(, si in final am ajuns acasa happy sunt bine... DECI CE CREDETI voi fi vreodata impreuna cu ea o iubesc cam mult

3 răspunsuri:
| Charm a răspuns:

Învață sa scrii si pe urma povestește ce ai pățit cu fata asta de care îți place. Nu se înțelege mare lucru.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu am inteles o iota din explicatia asta extrem de lunga, fara nici un semn de punctuatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil....depinde acum de cat de mult te place si ea