| Hollocause a întrebat:

Buna TPU in primul rand scuzati categoria.scuzatima va rog.
Cand intru pe Yahoo Mail intru in cont si as vrea sa fiu Online dar nu-mi apare nicaierisadInainte imi aparea dar nu stiu unde a disparut.Imi puteti zice ce pot sa fac sa fiu Online pe Yahoo Mail? Va rod

1 răspuns:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Intai trebuia sa postezi intrebarea ori la Tehnologie ori la Informatii Utilitare fiindca iti raspundeau imediat,doar vezi ca aici nu ai sanse.
Deci cand intrii in Yahoo Mail iar acolo sus la meniu ai mai multe optiuni.

Hi, Nebunatica | Sign out | Options | Help
_________________________________________

Apoi dai la | Hi, Nebunatica | alegi sign in to messenger.
Daca nu merge dai la Optiuni iar la Messenger Options alegi Always sign in here.
Daca nu gasesti da-mi un pm si incerc sa iti mai zic alta metoda. straight face