| ღÐιαναღ a întrebat:

In seara de Sf Andrei se zice ca trebuie sa pui cv sub perna ca sa iti visezi alesul sh chestii de genu...Infine eu am visat un prieten foarte bun pe care il cunosc de mica. L-am visat de mai multe ori dar la visat in acea seara. Credeti k el va fi alesul meu? PS: Il plac :X:X funda

Răspuns Câştigător
| MissxD a răspuns:

Asta depinde de voi. Oricum, nu ramane cu gandul asta, pentru ca viata nu sti ce iti rezerva! Poate el sa fie sau nu. Depinde si de felul de om care este, adica daca vrea sa aiba relatie lunga, daca se gandeste la o viata cu tine, dar nu cred ca este varsta potrivita la care sa te gandesti la asta. Ai tot timpul din lume sa descoperi adevaratul ales! >big grin

3 răspunsuri:
| WooLove a răspuns:

Si daca il visai pe Bratt Pit? =D

| redgirl a răspuns (pentru WooLove):

happy dar eu daca te visam pe tine? si apoi realizam ca m-am amagit de una sg, pentru ca tu nu ai uitat-o pe fosta?

| redgirl a răspuns:

de sf andrei stiam alta traditie, dar asta pe care o spui tu mai sus este valabila in noaptea de boboteaza. atunci iti visezi ursitul, valabila doar la fetele "mari", adica la cele care nu au fost cu niciun barbat! cele care sunt pure, atat fizic cat si sufleteste.