| OanaSufarMult a întrebat:

In ultimul timp s-au intamplat multe lucruri bizare, insa unul dintre cele mai ciudate este urmatorul: pana acum cateva luni, prietenului meu ii lua peste 45 de minute sa... ejaculeze(exprimat popular,sa se termine). De la un anumit moment, acesta a inceput sa se termine foarte repede, circa 15 minute sau chiar mai putin uneori! Care credeti ca este problema?

8 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Abstinenta foarte mare.Barbatii au tendinta sa Ejaculeze foarte repede dar nu la toti se aplica asta daca nu au mai facut-o de mult. Unii Ejaculeaza greu si doar dupa ceva Vreme Instalatia incepe sa functioneze cum trebuie.

| sensualus a răspuns:

Uh cu asa performante mai bine il duceai la un castinglaughing

Răspuns utilizator avertizat
| teetrrerretre a răspuns:

Da. In sfarsit se simte si el cum trebuie. Cred ca pana acuma numa dadea din buci si atata...

| 15cmtocuri a răspuns:

Intrebarea este daca pe tine de deranjeaza asta sau nu. Ca daca nu, ar trebui sa te simti bine si gata.

| jimmyRgl a răspuns:

Da...si eu o am de juma' de metru