| Mihaela2023 a întrebat:

Bună TPU! În urmă cu 2 ani am cunoscut pe internet un băiat dar eu am refuzat sa ies cu el, pur şi simplu nu era genul meu! mi se părea ca e urât dar acum dupa 2 ani mi-am amintit de el şi imi pare rau că l-am refuzat imi dau seama că nu era chiar urât. Înainte il refuzam şi acum îl caut, vi se pare normal comportamentul meu? oare am probleme psihice? de ce gândesc diferit față de inainte?

3 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Ti s-au mai schimbat gusturile, poate ti-a mai crescut mintea.

Poate ai descoperit si tu ca e mai important caracterul unui om decat aspectu lfizic.

| wildthing a răspuns:

Singura constanta a vietii, e schimbarea.
Nu ai probleme psihice, ci doar ti s-au schimbat gusturile, ceva ce mi se pare cat se poate de comun.
Si in cazul meu exista tipe pe care in trecut nu le consideram atragatoare, iar acum imi plac...si invers.

| Mindfulness a răspuns:

Proaste ca tine sunt multe fete, nu esti singura.
Femeile sunt ce trebuie nu voi, sunteți instabil psihic, nu meritați respect.