| anonim_4396 a întrebat:

Inca imi place de o fata de care m-am despartit acum 2 luni.Am fost impreuna 3 saptamani.Eu unul m-am indragostit de ea, in timp ce ea doar m-a placut.Acum nu stiu cum sa fac sa mi-o scot din minte...o vad in fiecare zi la scoala (suntem in aceeasi clasa).
Ati putea sa ma ajutati....nici nu stiu ce sa mai fac...crying

Răspuns Câştigător
| elenat a răspuns:

Ar trebui sa te ocupi de alt ceva e normal ca vazand "iubirea vietii tale" cel putin la moment sa no poti scoate din minte eu una am avut asa situatie si m-am apucat de fitness si arta te sfatuiesc si pe tine sa-ti gasesti un hobby, un remediu pentru a o uita ocupate cu fotbal du-te la un curs de dansuri ieshi cu prietenii vezi cum se spune o iubire veche se uita cu una noua!winking

| petertb a răspuns (pentru elenat):

Mersi de raspuns happy

2 răspunsuri:
| azanda a răspuns:

Drage coleg TPU daca tu incao iubesti si ea te iubeste nu ai sa poti sa ti-o scoti din cap (bad for you) dar incearca sa te combini cu ea si sa traiti fericiti si sa aveti 2 copii Carmen si Maria(sau cum vrei tu sa ii cheme)