| intreabaorice a întrebat:

Inca nu am prieten,dar mie imi place de un baiat. As vrea sa-i spun ce simt pentru el, insa avem o relatie complicata. Suntem la acelasi liceu pe acelasi hol si il vad in fiecare zi. Nu as vrea sa incep relatia cu stangul. Nu imi dau seama daca el ma place. Totusi cand vorbeste cu mine se inroseste.As vrea sa va intreb cum il pot cuceri (Daca poate sa imi raspunda un baiat) happy

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este normal ca in timpul acelor scurte discutii pe care le intretineti pe holul liceului sa nu va puteti spune prea multe lucruri.Din acest motiv la un moment dat ai putea sa-i spui "asa ca din intamplare" adica "fara premeditare" ca ai dori sa iesi la o plimbare, dar din pacate nu ai cu cine, si ti-ai dori foarte mult un insotitor. In cazul in care nu da curs invitatiei tale mai mult decat tentante pentru orice baiat, inseamna ori ca nu are nici un fel de sentimente fata de tine, ori ca este inca imatur pentru a avea o relatie adevarata cu ofata. Incearca, ai doar de castigat.Succes.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Arata-i ceea ce-i poti oferi. Femeia trebuie sa stie cand sa taca, dar si cand si cat trebuie vazuta.