| AllysaDeea a întrebat:

intrebare :Conteaza foarte mult aspectul fizic (adica sa fie onorabil nu e de ajuns)? Ceea ce gandeste o fata gandeste si un baiat(referitor la aspectul unei persoane de exemplu)daca fata crede ca o persoana este nasoala un baiat poate gandi la fel?(scuzati-mi exprimarea dar nu imi vin cuvintele) Funtita!

Răspuns Câştigător
| GeorgeNGA a răspuns:

laughing) Buna astawinking Salut! Poi nu stiu cum sunteti voi fetele happy Vreti un muschi, 6 pachetehappy mai inalti fiecare gust diferawinking Baieti in general 90% cauta forme iar cei 10% cauta pur si simplu o fata cu caracter, isteata, si sa te faca sa te simti binehappy Pana la urma si la coada n-ai sa traiesti cu aspectu fizica 100 anihee hee timpul isi pune amprenta si va fi cam urattongue Personal vreau sa fie intelegatoare, plina de viata si sociabila.

5 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Bună,
Până să ajungi să îţi dai seama dacă persoana respectivă este sau nu este onorabilă trebuie să te atragă ceva la ea, ca să încerci să o cunoşti mai bine.Mai exact aspectul fizic.
Pe băieţi îi atrag,în general,formele ''apetisante'' ale fetelor şi, nu în ultimul rând, faţa.
Dar în principiu şi fata şi băiatul caută acelaşi lucru: un corp frumos şi o faţă cât mai plăcută.

| IDN a răspuns:

Normal! Conteaza! Daca i-ti place o persoana te apropri de ea sa o cunosti mai bine, apoi afli daca e onorabila sau nu.

| strawberrycool14 a răspuns:

Nu-i adevarat! Fiecare are opiniile lui/ei!happyeste cam imposibil ca un baiat sa gandeasca la fel ca o fata!

| AllysaDeea explică (pentru strawberrycool14):

Msss mult pentru raspuns

| chistornete a răspuns:

Da,aspectul fizic conteaza enorm de mult, mai ales pentru femei, pentru ca ele sunt fiinte vizuale.