| Auslesse a întrebat:

Intrebare pentru baieti!(baietii care intr-adevar inteleg ce vreau sa zic)... poate asa aflu si eu punctul de vedere al unui baiat...
Sa vedem...baieti,ce fete preferati, fetele cuminti sau alea...stiti voi care?

de ce unora dintre voi le e greu sau pur si simplu nu vor sa recunoasca faptul ca desi,umbla cu tot felul de asa zise "fete",in sinea voastra cautati cu disperare o fata linistita, la locul ei?
si inca un mic amanunt..eu una sunt de parere ca desi acum,multi baieti umbla din floare-n floare,la un moment dat, cand se vor decide ca vor o relatie serioasa(aici ma refer la baietii de peste 21 de ani),tot o fata linistita vor cauta, care sa fie numai pentru ei...asa e sau nu? ce parere aveti?

51 răspunsuri:
| Purec a răspuns (pentru Auslesse):

Exact ce ziceam, pentru el, nu ai fi buna pentru o aventura. Tatal lui ar avea de comentat daca ar incerca sa isi bata joc de tine, tocmai pentru ca parintii vostrii sunt prieteni. Nu e loc de aventura pentru el.

| Auslesse explică (pentru Purec):

Ok,ti-am inteles punctul de vedere, dar hai sa-ti zic ceva...ca tot ziceai ca nu e interesat de mine,in fine.
anul trecut, prin octombrie-noiembrie, nu mai stiu exact, a avut loc un festival.El in perioada respectiva a avut oproblema(chiar el mi-a zis ce-a patit, deci stiu sigur ca n-a mintit...e treaba sigura)..si din vorba-n vorba, mi-a zis ca daca nu avea problema respectiva, mergea impreuna cu mine la festival.
Problema respectiva era una destul de serioasa la momentul respectiv!
tu i-ai spune asa unei fete, daca n-ai avea nici o treaba cu ea? adica i-ai da sperante aiurea, ai lasa-o sa-si faca iluzii?

| Purec a răspuns (pentru Auslesse):

Dar nu ti-a dat nicio speranta omul, asta nu intelegi tu, omul doar ar fi mers cu tine la festivalul respectiv, poti merge oricand si cu o prietena la un astfel de festival. Si eu as merge cu o simpla amica.

| Auslesse explică (pentru Purec):

Auzi,dar tu te-ai duce cu o simpla amica la un festival unde vezi numai cupluri, vezi ca toti se tin de mana, etc?

| Purec a răspuns (pentru Auslesse):

"Auzi,dar tu te-ai duce cu o simpla amica la un festival unde vezi numai cupluri, vezi ca toti se tin de mana, etc? "

Da, fara nici cea mai mica problema. Dar oricum nu trebuie sa ma crezi pe mine, suna-l si spune-i ca il iubesti, si mai vorbim si dupa sa vedem cine a avut dreptate happy

| неизвестныйй a răspuns:

1. Marea majoritate preferăm fetele cuminţi dar care în pat sunt curve.
2. Înţelegeţi odată că ne săturăm de penetrat aceeaşi gaură... mai avem şi nevoia de cunoaştere, nevoia de NOU.

| Adrianetc a răspuns:

Adevarul e ca omul isi alege partenerul dupa un criteriu cretin si totusi logic : aspectul fizic. Oricat ar spune lumea ca omul vrea ca jumatatea sa fie desteapta, linistita, iubitoare etc, prima data se uita la exterior si dupa aceea la interior. Nu cred ca ti-ai lua un barbat urat gras chel, dar totusi e linistit si destept. Iar ca sa-ti raspund la intrebare : Baietii vor fete cuminte pentru ca ele pot fi modelate foarte usor.

| Giuvaer a răspuns:

Curvele,fata,curvele.mie alea imi plac.Mai bine o curva care te face fericit decat o fata cuminte de care tragi ca de cainii morti, te mai si atasezi de ea, te face sa suferi, iti da batai de cap si pentru ce?! O fata cuminte e buna doar nevasta.

| Auslesse explică (pentru Giuvaer):

Eeee,asa-i! ai ajuns la vorba...umblati dupa c.rve,dar cand vreti sa va insurati tot o fata linistita cautati.atunci fugiti de alea cu care umblati acum, ca dracu` de tamaie.

| MariJuaNa32 a răspuns:

Dupa mine este asa, asa mi s-a intamplat mie:
Cand aveam eu 10-14 ani imi ziceam ca vreau doar fete frumoase, doar frumoase sa fie.Dar acum, imi zic ca fata sa fie frumoasa, desteapta, si la locul ei.Dar acum nu prea gasesti toate vor bani, dar asta e.

| Frank51 a răspuns:

Prefer o fata cuminte decat una "rea"

Si da, ai dreptate

| Auslesse explică (pentru MariJuaNa32):

Stai linistit,sunt si fete frumoase,linistite, destepte, etc...dar problema e ca nu stiti voi, baietii, unde sa le cautati...sau nu le acordati prea mare importanta!

| CorneliaC a răspuns (pentru Ryoo):

Wow, m-ai emotionat maxim, jur. Foarte frumoasa povestea ta!

| fuzzer a răspuns:

Inteligenta unei femei trebuie sa lumineze ziua barbatului.

Sa fie linistita, umila(sa se supuna barbatului).

Si aspectul fizic conteaza, dar eu nu pun accent pe acest principiu.

Prin urmare foarte rar mai gasesti in ziua de azi asemenea persoane, depinde de personalitate si de prinipiile fiecaruia.

| ALEX2402 a răspuns:

Mie imi plac fetele si atat

| Purec a răspuns (pentru Auslesse):

"Stai linistit, sunt si fete frumoase, linistite, destepte, etc...dar problema e ca nu stiti voi, baietii, unde sa le cautati...sau nu le acordati prea mare importanta!"

pana la o anumita varsta, 90% dintre baieti, nici nu cauta asemenea fete happy

| Auslesse explică (pentru Purec):

Dar dupa acea varsta....de fapt cand baietii incep sa realizeze ca au trecut de-o anumita varsta si a venit vremea sa ia lucrurile in serios...le cauta, mai mult ca sigurlaughing
zi-mi tu ca nu e asa!

| Purec a răspuns (pentru Auslesse):

Unii da, unii nu. Depinde peste ce fel de baiat ai norocul sau ghinionul sa dai happy Unii dintre noi nu se maturizeaza nicidoata happy

| MariJuaNa32 a răspuns (pentru Auslesse):

Degeaba le cautam, ca nu mai exista degeaba zici dar toate vor nu mai bani dar na asa e in ziua de azi.De cat sa imi "manance" una bani mai bine raman burlac happy

| Auslesse explică (pentru MariJuaNa32):

Sunt destule! ideea e ca nu stiti voi unde sa le cautati!

| Solitude15 a răspuns (pentru Ryoo):

Asta este adevarat din nefericire sad