| εʟʟα1Зcσσʟ a întrebat:

Intrebare pentru baieti! Ce simtiti cand o fata va atinge pe penis? Va place? De ce?

Răspuns Câştigător
| Atotstiutorul a răspuns:

Baliverne, o atingere pe penis nu inseamna nimic
o atingere cu buzele pe penis care continua cu miscari repetitive de sus jos si cu finalizare si inghitire aia DA aia senzatie adevarata!

5 răspunsuri:
| GoBackInFuture a răspuns:

Buna, tu ce simti cand un baiat iti atinge sanii? E cam aceeasi senzatie happy

| RockRoberto a răspuns:

In plus : se scoala, iar apoi vibreaza laughing

| Dianaㄨ a răspuns:

Ce intrebare e asta? Tie iti displace sa te atinga cineva pe clitoris? De ce?

| Azµre a răspuns:

N-ai ce face

| Outspoken2 a răspuns:

Doamne` ce intrebare pusa la misto. mi-ar fi rusine sa pun o intrebare ca asta.tu esti dusa rau cu pluta ce te priveste pe tine? du-te si incearca si interebal ce simte... minte de copil prost crescut!winking