| mariaoana86 a întrebat:

Buna TPU:*

Intrebare pentru >baieti.big grin<

Deci, am 17 ani si nu am avut un prieten pana acum.In momentul cand voi avea credeti ca ar trebui sa-i spun ca este primul din viata mea?

Considerati ca o fata este mai speciala daca nu a mai avut niciodata un prieten si voi ati fi primul?

>Multumesccc big hug <

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| A4DrIAn a răspuns:

Buna,Doamne Maria cum adica nu conteaza asta pentru baieti fata trebuie. sa fie stiu si ieu pe placul baiatului respectiv.
Inca ceva nu iti minti preitenul asta duce mai mereu la desparti urate fi sincera cu el.
Bafta
Funda pls

| AlexicăHD a răspuns:

Salut ba eu cred ca esti speciala pentru ca (sa fac o comparatie asa) esti ca o masina daca ii noua nu ii mai buna nu ai mai multa grija de ea? (nu vvreau sa aseman fetele cu masinile dar asa am dat eu un ex) eu zic ca poti sa ii spui sincer :* mult noroc in continuare PS: LASAMI SI MIE ID TAU PE PM

| YourSweetAngel a răspuns:

Sunt complet de acord cu Operator

| anonimcunume a răspuns:

17 ani poate esti urata scuze dar nu stiu de ce nu ai avut un pr pana acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te porti copilareste rau daca ai ajuns pe TPU cu intrebarea asta, multi vor incerca sa profite de tine, iti vor spune multe vorbe frumoase, vor observa ca te cam lauzi cu "esti primul din viata mea" isi vor da seama ca pot exploata acest sentiment dupa bunul plac, iti vor spune multe vorbe dulci dar la urma ai sa vezi doar cioburi false de cristal.

| Adelk a răspuns:

Buna la prima intrebare eu zic da ce este asa de rau la a doua mai speciala nu cred ii speciala ca nu are experienta dar fiecare e speciala sau special in felul lui.
Cu placere!