| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:
Presupunem ca o fata de care nu sunteti foarte interesati s-a indragostit de voi si nu va lasa deloc in pace.
Ce credeti voi atunci despre ea? Si cum trebuie sa se comporte? Sa va lase in pace?

6 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Ce inseamna ca nu sunt foarte interesat?
vorbesc cu ea din cand in cand? sau mai deloc?
daca plac o fata, vorbesc cu ea, incerc sa fiu mereu pe langa ea si astept momentul potrivit sa "atac", e ca la vanatoare.
da mai multe detalii sa nu iti scriu eu ceva gresit.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

De obicei, in situatia asta se intampla sa fie fete mai 'nasoale', dintr-o categorie sociala mai joasa decat baiatul pe care au pus ochii. Cu asta cred ca am spus ce parere am - o panarama ce isi incearca norocul.
In rest, am avut norocul sa ma 'agate' doar fete ok, care au reusit sa ma atraga. Nu a mers cu toate, dar n-am expediat nici o fata.

| neutrino a răspuns:

Nu poti avea o parere buna despre o persoana pe care nu o poate duce capul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O consider o nimfomana, o nesatula, o insistenta si caut pe cat posbil sa o evit.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Mda.Mi s-a intamplat si mie asta in trecut cu o fata.
Nu prea m-am simtit in largul meu sa fiu ''abordat'' si ''cucerit''.
Fff... bine ca scapasi whew!

| Flory1243 a răspuns:

Bunaa...stiu ca totusi raspund si sunt fata dar imi dau si eu cu parerea. Fata aceea daca este indragostita de tine nu te lasa in pace pana nu ii faci pe plac.Iti dai seama ca o data si o data o sa se plictiseasca sa se tina dupa acel baiat daca constata cu stupoare ca nu are sanse. Si in legatura cu baiatul ar trebui sa-i dea totusi o sansa ca nu poti sa stii niciodata ce se poate intampla.