| Katty2013 a întrebat:

Buna TPUhappyIntrebarea este:Cum poti sa cuceresti un baiat deodata cum te-a vazut prima oara, adica n-ati mai comunicat niciodata si nu va cunoasteti? Funda!happy

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AlexDFY a răspuns:

Tre sa fii foarte frumoasa, in rest, nu ai altceva de la prima vedere.

| Jontytzz a răspuns:

Ma-ntreb si eu ce au in cap baietii care folosesc fraze de agatat de doi lei luate de pe net?
Katty, prima impresie conteaza intotdeauna, cand vezi un baiat mergand pe strada ce te atrage? Frumusetea! Daca se simte atras va veni el la tine pentru a te cunoaste mai bine

| NessCaffe1978 a răspuns:

Scapa geanta langa el.