| Bogdanbogdan08 a întrebat:

Iubesc o fata, cred ca si ea, ne intelegem perfect, si ea ma face mereu fericit, sa zambesc, M-am gandit sa ii pregatesc un videoclip de Valentine's Day,si nu stiu cum sa deschid subiectul sa ii dovedesc ca chiar tin la ea,o iubesc, si tot timpul imi este gandul la ea. Va rog Ajutati-ma chiar nu stiu, ce sa ii spun, ca de fiecare data imi da emotii, Tin sa specific sunt mai mare ca ea cu 1 luna si este nu este de la mine din localitate, sta la aprox.10 KM! CEL mai bun Raspuns Fundaa! happy

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Scuza-ma,dar videoclipul este cel mai bun motiv,il lasi sa vorbeasca in locul tau.
Imi imaginez ca discutati pe messenger sau fb,trimite videoclipul si pe urma invit-o sa va vedeti la o ciocolata calda,undeva,fie mergi tu, fie vine ea.
Lasa panica si timiditatea.
Si, daca video-ul nu spune ce ar trebui ca ea sa inteleaga, mai fa unul, clar si explicit.
Bafta!

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Va intelegeti perfect,o iubesti, te face mereu fericit...
Si nu stii cum sa incepi videoclipul?
"Bun venit in viata mea!
Eram trist, tu mi-ai adus zambetul.
Eram melancolic, tu mi-ai redat speranta.
Eram indiferent, tu mi-ai adus fericirea...
Si continui!happy

| Bogdanbogdan08 explică (pentru greece12):

Videoclipul e creat! Dar nu stiu ce sa ii spun, cum sa deschid subiectul referitor de iubire ..ne intelegem perfect, o iubesc, o sustin, tin la ea, e speciala...Si problema este ca nu locuieste cu mine in localitate sta la 10 km apr.

| greece12 a răspuns (pentru Bogdanbogdan08):

Scuza-ma,dar videoclipul este cel mai bun motiv,il lasi sa vorbeasca in locul tau.
Imi imaginez ca discutati pe messenger sau fb,trimite videoclipul si pe urma invit-o sa va vedeti la o ciocolata calda,undeva,fie mergi tu, fie vine ea.
Lasa panica si timiditatea.
Si, daca video-ul nu spune ce ar trebui ca ea sa inteleaga, mai fa unul, clar si explicit.
Bafta!

| Azµre a răspuns:

Cel mai frumos ar fi să te înregistrezi tu spunându-i din inima ce simți pentru ea!

| Seby_9742 a răspuns:

Pai daca tii atat de mult la ea banuiesc ca vrei sa fii cu ea... pai cam in aceeasi situatie am fost si eu. eu zic ca cel mai bine ar trebuie sa fii tu insuti si sa o iei treptat. la scoala poti flirta cu ea, fa-i din ochi, fa-i complimente, cand esti foarte convins ca ii place de tine intreab-o daca vrea sa fiti mai mult decat prieteni

| Bogdanbogdan08 explică (pentru Seby_9742):

Dar ea nu e din localitate cu mine crying sta la 10 KM!