| Roberto7378 a întrebat:

Buna TPU! Iubita unui prieten i-a făcut sex oral și el a pus mâna pe penis și avea lichid pre ejaculator și seminal, s-a clătit cam.2 sec cu apa la chiuveta iar apoi i-a băgat 2 degete cele cu care a atins lichidul în vagin, este posibil sa fie însărcinată? Este și la perioada de ovulație cer seriozitate, este foarte speriat! Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu poate ramane insarcinata decat daca ejacula in vagin, altfel nu

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da-le pace oamneilor sa-si vada de intimitatile si problemele lor.

Comporta-te ca un om normal si cu bun simt, ca asa ceva nu se discuta cu prietenii.

| Roberto7378 explică (pentru Violleta2022):

El m-a rugat sa pun întrebare având în vedere că am cont de TPU

| Violleta2022 a răspuns (pentru Roberto7378):

Ma indoiesc sa cred ca cineva este atat de nesimtit si prost incat sa-ti spuna cu lux de amanunte ce face el cu o fata in intimitate.

| Emilian65 a răspuns:

Nu, pentru ca în urma spălării penisului cu apa rece, spermatozoizii au murit.

| Delyae a răspuns:

Nu.