| Camelia01 a întrebat:

iubitu` meu isi pune poza la avatar cu fosta lui gagica si statusuri pentru ea ca o iubeste. el vrea sa se impace cu ea dar ea nu vrea. si mie imi zice ca nu. si faza e ca el m-a intrebat pe mine nu eu pe el. sunt confuza straight face. si tin la el. voi ce`ati face? straight face

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate vrea sa fie cu amandoua dar nu-i frumos din moment ce e iubitul tau sa isi puna poza cu fosta

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Eu zic ca nu are rost sa continui o relatie cu un nesimtit.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Sunt destui baieti. printre care iti vei gasi unul de treaba, nu un jucator.

| PlayWithMe a răspuns:

Mai bine pune mana si invata si lasa eventualii mucosi care inca traiesc in trecut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un nesi! dar tu nu-i spui nimic? eu las certa,, si sa-ti zic mai ocncret esti...ca si roata lui de rezerva ori te alege pe tine ori pe ea!

| Vix999 a răspuns:

Sincer? Chiar vrei un raspuns sincer? Tu chiar nu iti dai seama ca esti bataia lui de joc si ca te ia de proasta? Si ca probabil te tine ca sa o faca p'aia geloasa?

| DiazAndreea a răspuns:

Te tine doar pentru a o face geloasa pe fosta si sa se intoarca la el, este clar nu suporta despartirea iar el sa fie prostul si sa para ca a ramas singur...cel mai bine e sa il lasi acum.

| hotdesire a răspuns:

Eu cred ca e un nesimtit si nu stie ce vrea. Lasa-l.

| AndreeaDiana9999 a răspuns:

Poi. naspa situatia pentru tine. dar probabil el simte ceva pentru aman2, sau doar pentru 1... sau pur si simplu vrea mai multee. asa sunt baieti stai linistitawinking

| Langatine a răspuns:

Eu zic sa te desparti de el. Dai timp liber sa se hotarasca ce simte.